Не здоровий і не хворий
Що роблять люди, якщо раптом відчують, що занедужили? "Сміливі" йдуть в аптеку і вибирають собі препарати, інші користуються народними засобами, а хтось все ж таки йде на прийом до лікаря.
Однак хвороба не завжди діагностується, і людина продовжує перебувати в тому ж стані - і не здорова, і не хвора. І так може продовжуватись дуже довгий час.
Якщо це масований напад "ворожих сил" - організм реагує досить швидко та гостро. Але найчастіше зустрічається невелике зараження глистами. Відповідно і реакція організму не така сильна.
Ознаками глистної інвазії можуть бути: проблемна шкіра, поява липом, родимок, різні плями на шкірі, підвищена кількість ластовиння, головний біль, ранні зморшки на обличчі, тріщини на п'ятах, відшарування і ламкість нігтів, порушення сну, різні імунні порушення, часті застуди, алергія, бронхіальна астма, біль у суглобах і м'язах, збій у роботі кишечника, запори, проноси, здуття та гази, анемія, погіршення апетиту, нудота, низький гемоглобін, нервозність, скрегіт зубами уві сні, запах з рота, набридливі покашлювання.
Поступово наростає стомлюваність, стан хронічної втома, яку списують на напружений темп життя, обставини - та на що завгодно, крім того, що дійсно викликає такі відчуття. Весь жах ситуації полягає в тому, що ми звикли так жити, і вважаємо, що це норма життя, коли десь щось болить, нудить, поколює...
Ми забули, як правильно і природно почуватися здоровими, відмахуючись від сигналів, які нам посилає організм. Нам ніколи допомогти самим собі. Подумайте про це.
Діагностика покаже
Що ж можна зробити в ситуації, що склалася? Якщо ви не маєте наміру чекати, поки ваш організм паде смертю хоробрих у нерівній боротьбі з паразитами, то при появі перших ознак, що в організмі щось не так, слід провести ретельне обстеження на наявність паразитів у організмі.
Не завжди вдається виявити яйця глистів в аналізах, оскільки вони "несуться" відповідно до своїх циклів розвитку, і це не обов'язково відбувається в той день, коли ми здаємо аналіз. А якщо в організмі оселилася чоловіча особина паразита, то звідки візьмуться яйця глистів?
Досить достовірними є дослідження за допомогою комп'ютерної біорезонансної діагностики за методом Фолля або Вега-тесту, засновані на явищі біорезонансу. Цей спосіб дозволяє встановити присутність в організмі навіть невеликої кількості паразитів, а також побачити, що організм людини буквально "нашпигований" тваринними бактеріями.
Діагностика дозволяє побачити і "почути" страждання хронічно хворих, незважаючи на хронічно "нормальні" аналізи і сечі, і калу на яйця гельмінтів.
З чого потрібно розпочинати боротьбу з паразитами? Звичайно, не з прийому вітамінів.
Практично всі паразити є "ласунами", які люблять усе: вітаміни, мікроелементи (особливо цинк), гормони, білково-вуглеводну їжу, цукор та ін. Пожираючи ласу субстанцію, вони виділяють токсини, заковтуючи еритроцити, послаблюючи імунну систему. Досягаючи певної стадії розвитку, паразити блокують імунну систему, вражаючи тим самим тканини органу: епітеліальну, сполучну, залозисту або лімфоїдну.
Імунодефіцит, викликаний мікроорганізмами, що мешкають в людському організмі (вірусами, коками, хламідіями, грибами, трихомонадами, мікоплазмами та ін., а також найпростішими - амебами, лямбліями та ін.), є основною причиною виникнення тяжких захворювань людського організму - атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, хвороби вен та кровоносних судин, захворювань ШКТ, діабету та ін., аж до онкологічних захворювань.
Медицині відомо про "повільні" інфекції, але це переважно стосується вірусів, які постійно шукають притулок у клітинах, у тому числі і в одноклітинних паразитах. Ось якраз останніми медицина зовсім не цікавиться, але повільними інфекціями є саме ці найпростіші: трихомонади, лямблії, хламідії, грибки, а також і глисти – аскариди, глисти головного мозку, шлунково-кишкового тракту, статевої сфери, гострики, опісторхії, а також трихіни, що вражають м'язи.
Великою білою плямою в паразитології залишається питання: чи можуть личинки в органах людини розвиватися у дорослі особини? Такі дослідження на людині не проводилися. Патологоанатоми при розтині дуже часто знаходять зрілих паразитів у різних органах людини.
Паразити і хвороби
Різноманітні хвороби часто мають паразитарну природу:
- причиною бронхіальної астми часто виявляється печінковий сисун, а також аскарида;
- причина цукрового діабету у ряді випадків також є паразитарною (трематода великої рогатої худоби, трихомонада);
- при екземі та псоріазі в організмі діагностується нестача кремнію, яка може бути обумовлена ??паразитами, що оселилися в організмі - трихінелою, аскаридою, анкілостомами;
- пусковий механізм розвитку запальних захворювань суглобів часто пов'язаний з паразитами та найпростішими – трихомонадою, хламідією, лямблією;
- захворювання серця, що супроводжуються аритміями, у ряді випадків мають паразитарне коріння (трихінелла, анкілостома);
- головний біль, мігрені, запаморочення, судомні напади можуть викликатися личинками аскариди мегалоцефалу;
- причини захворювань щитовидної залози, молочної залози, придатків матки в ряді випадків також можуть бути паразитарними – трихомонади, шистосома, трихінелла;
- причиною сколіозів, міжхребцевих гриж, косоокості є трихінели, які потрапили в організм дитини внутрішньоутробно.
Найпростіші одноклітинні паразити (трихомонади, хламідії, цитомегаловірус, токсоплазма, вірус герпесу, трихінелла, шистосома) вражають плід під час внутрішньоутробного розвитку, а в цей період неприпустимо застосування ані антибіотиків, ані опромінення, ані операцій. Паразитарні інвазії призводять до алергізації організму людини, зниження опірності інфекційним захворюванням та ефективності профілактичних вакцинацій.
"Спектр" паразитів людини містить більше 2000 видів, від дрібних одноклітинних організмів до черв'яків метрової довжини. Місцями проживання паразитів є не лише кишечник та пряма кишка, а практично будь-який орган та будь-яка частина тіла: легені, печінка, м'язи, суглоби, шлунок, мозок, кров, шкіра, і навіть очі та серце.
Хімічні дегельмінтики впливають лише на шлунково-кишкові форми паразитарних гельмінтів. А в органах гельмінти та їх личинки продовжують свою активну паразитарну діяльність. Інфекціоністи зазначають, що паразити стали змінювати свої улюблені локалізації, і їхня географія поширюється на різні органи, в яких їх раніше не було.
Як одна біда йде, то й другу за собою веде
Шляхи зараження паразитами найрізноманітніші. Через повітря в організм потрапляють яйця шистосом, аскарид, анкілостом, цисти хламідій і трихомонад. Гра в пісочницях та на пляжі загрожує зараженням яйцями аскарид, токсокар (собача аскарида), гостриками, волосоголовцями, ціп'яками, лямбліями. При купанні в річках та водоймах – шистосомами.
Через їжу, погано промиті овочі, фрукти та ягоди (але личинки глистів бувають і всередині плодів та ягід), заражені м'ясо та рибу (суші), при поганій кулінарній обробці ми заражаємося анкілостомами, аскаридами, трихінеллами, ехінококом, опісторхами, широким лентецем, свинячим, карликовим ціп'яками тощо.
Ми також заражаємось через гроші, брудні руки, від домашніх тварин, відвідуючи "заморські" країни.
Так, за моїми даними, вибірково взятими для аналізу, на 100 обстежених хворих виявлено інфікованість глистами – 96%, трихомонадами – 93%, хламідіями – 87%, лямбліями – 71%. ВРТ-діагностика дозволяє виявити до 40 видів гельмінтів-паразитів, та ще й визначити їхню стадію розвитку. З них - глисти трихінелл (63%), шистосом (49%), анкілостом (31%), опісторхів (28%).
У всіх хворих спостерігаються однотипні скарги: занепад сил, знижена працездатність, млявість, сонливість, озноби, нудота, порушення роботи кишечника, дратівливість, коливання температури, у деяких - висипання та свербіння шкіри.
Всесвітня Організація Охорони здоров'я (ВООЗ) повідомляє, що кишкові паразитарні захворювання посідають ІІ місце у світі після туберкульозу. Гельмінтозів у світі більше, ніж гострих респіраторних захворювань.
Паразити в більшості випадків є причиною раку. Так, у США число летальних випадків від паразитозів відповідає чисельності смертей від раку та інсульту. 1,5 млн випадків онкологічних уражень обумовлені якраз паразитами. Так, гельмінт опісторхія є канцерогенним паразитом номер 1 у всьому світі!
Захворювання анізокідоз (викликається одним з різновидів аскарид; проміжні хазяї збудників - їстівні риби) викликає пухлини шлунково-кишкового тракту.
Для них характерний розвиток кишкових ущільнень - гранульом. На початку зараження клініка нагадує отруєння – нудота, блювання, слабкість, запаморочення, пронос. З часом ущільнення-гранульоми розростаються, і клінічні прояви стають подібними до симптоматики пухлини шлунка або кишечника. Тобто, спостерігається погана прохідність їжі, стілець - запор, що чергується з проносами, нерегулярне блювання після їжі.
Рентгенологічні дослідження та УЗД у цей період ще не показують наявність чітких пухлин. До лікарів такі пацієнти зазвичай звертаються рідко. І тільки коли розвивається повна непрохідність їжі, починають обстежуватися, і тоді виявляють множинні ущільнення, ставлять діагноз – рак.
Зазвичай це якраз і буває у тих випадках, коли пацієнти вперше звертаються до онкологів; ті розкривають черевну порожнину і бачать, що очеревина, тонкий кишечник, дванадцятипала кишка, стравохід, жовчний міхур і підшлункова залоза густо вкриті вузлами-пухлинами.
За цим слідує грізний діагноз - неоперабельний рак, черевний розріз зашивають, а пацієнт помирає голодною смертю через непрохідність їжі... Ось такі "онкологічні" глисти-мутанти!
Системного морфологічного вивчення цих пухлин не проводилося. Тільки 1998 р. з'явилися скупі відомості на роботах з медичної мікробіології. Так що любителі їсти сиру, напівсиру, холоднокопчену та малосольну рибу дуже ризикують отримати в свій організм різних паразитів-співмешканців.
Стратегія боротьби
Боротьба з паразитами нескінченна, але вона буде ефективна за наших старань. І цю можливість нам надає широкий асортимент натуральних препаратів, що дозволяють проводити ефективну протипаразитарну терапію без побічних ефектів, які також підвищують опірність самого організму.
Перше та по праву почесне місце займає препарат ParaProteX. Це натуральний препарат, що має широкий спектр дії. Він діє на таких паразитів, як глисти, бактерії, найпростіші, віруси та гриби; при цьому не торкається корисної мікрофлори кишечника. ParaProteX ефективний проти більш ніж 800 видів паразитів - гельмінтів, бактерій, грибків, вірусів та найпростіших.
ParaProteX має дезінфікуючі, протизапальні та імуностимулюючі властивості. Інгредієнти препарату багаті на вітаміни і мінерали, які також зміцнюють імунітет. Завдяки своїм інгредієнтам ParaProteX має стимулюючий ефект на процес травлення і може служити як чудовий детоксифікуючий засіб.
Слід зазначити, що масована боротьба з паразитами може дати в перші дні прийому препарату неприємні відчуття: нудоту, біль у кишечнику, розлад стільця, підвищення температури, висипання на шкірі, виділення слизу з носа, кашель, головний біль, загальне нездужання та ін. Тому починати прийом препарату слід із менших доз, тобто. з 1 таблетки на день, поступово збільшуючи дозу до 4 таблеток на день.
Приймати препарат слід на ніч, через 2-3 години після вечері та вранці за 30 хвилин до сніданку. Під час прийому препарату необхідно обов'язково пити очищену воду, краще структуровану, до 2-3 літрів на день.
Щоб краще переносився препарат, я паралельно призначаю прийом рідкого хлорофілу (Liquid Chlorophyll), який потужно очищає лімфосистему, має детоксикаційну дію, нормалізує гомеостаз внутрішнього середовища організму, олужнює організм. Джерелом хлорофілу в ньому є люцерна, яка має сильні антибактеріальні, антисептичні та протизапальні властивості, підвищує імунітет.
Для підтримки печінки я рекомендую Super Soya Lecithin, а для покращення травлення - Papaya Plus, Digestive Enzymes.
Дітям та ослабленим хворим краще починати лікування з рідких форм: соку Ноні та Ocean 21. Сік Ноні - стимулятор імунної системи; він підвищує захисні здібності організму по відношенню до бактерій та грибкових інфекцій, містить 18 амінокислот, у тому числі есенціальні, запобігає виникненню та зростанню пухлин.
Ocean 21 містить бурі водорості, алое, Пау д'Арко, концентровані соки журавлини, буряків, моркви та винограду. Цей препарат є потужним антиоксидантом, що допомагає організму боротися з вірусами, грибами та іншими паразитами.
На другому місяці лікування слід підключити препарати для відновлення мікрофлори: АС-Zymes та ProbioBalance.
Після протипаразитарної програми йде програма з поповнення дефіциту мікроелементів, амінокислот та вітамінів. Це насамперед вітаміни за групою крові, Green Саге, Super Mega 50, Full Spectrum, Мега В-Complex, New Life, Power Mins, Mega Zinc, Strong Bones, Bee Power, Senior Formula.
Для відновлення організму я рекомендую препарати, що містять поліненасичені жирні кислоти: Evening Primrose Oil, Omega З.
Для нормалізації обміну речовин підходять формули Chromium Мах 50, а також препарати, що регулюють гормональний стан - VitalMan і VitalWoman. Далі я призначаю препарати для підвищення імунітету та антиоксидантні формули: ImmunAid, q-Protect або Мега q-Protect, Pro Selenium, ZenThonic, Shark Aid, Vitamin E та бетакаротин (Beta Carotene).
Я постійно чую від пацієнтів закономірне питання: "Якщо я пройду курс лікування, чи є гарантія, що буду здоровим?" Гарантією є ваш спосіб життя. А ви мені гарантуєте, що завтра знову не заразитеся, що екологія буде чудовою та харчування суперякісним?
Наше з вами завдання - підтримувати своє здоров'я, доглядати за своїм організмом так, як ви б доглядали машину, куплену за 100 тисяч доларів (заливати якісну олію, бензин 95-ї марки, робити профілактику, міняти гуму на колесах тощо). Машину ми любимо, а себе не цінуємо!
Виходячи з мого досвіду та згідно з даними діагностики, профілактичні курси потрібно повторювати кожні 3-4 місяці. І якщо вже братися за лікування глистів, слід знати, що у них цикл розвитку 90 днів.
Захворювання, що розвинулося, лікується довго, вимагає значних засобів, а результат лікування не завжди позитивний. У когось курс лікування може зайняти 5-10 років.
Ваше здоров'я – у ваших руках. А скупий платить двічі.
лікар вищої категорії, м. Запоріжжя
Друкується за матеріалами журналу CaliNews,
зі скороченнями
ТЦ "Планета Здоров'я"
http://www.bad.if.ua
|
Тест вітамінодефіциту
300 симптомів, представлених в тесті, допоможуть визначити дефіцит 50 вітамінів і мінералів.