Що стосується грибків як однієї з найбільш частих причин утворення злоякісних пухлин паразитарної природи, то їх стрімке поширення після 40-х років пов'язане з широким застосуванням антибіотиків, багато з яких (наприклад, пеніцилін, стрептоміцин, тетрациклін) безпосередньо стимулюють ріст грибка, будучи прекрасним харчуванням для грибниці. А вбиті антибіотиками бактерії, розкладаючись, забезпечують грибок додатковим джерелом харчування.
Як правило, традиційні методи боротьби з паразитами зводяться до виведення одного або кількох діагностованих видів. На деякий час аналізи нормалізуються. Потім раптом з'являється новий вид паразитів, наприклад, лямблії або грибки.
Медики починають боротися з ними, забуваючи, або просто не знаючи про те, що антипаразитарну терапію необхідно проводити одномоментно, впливаючи відразу на максимальну кількість видів паразитів, не забуваючи при цьому про грибки. Адже відомо, що порожнечі в біоценозі моментально заповнюються: місце знищених глистів або бактерій займають інші види, нерідко ще більш патогенні. А на тілах загиблих пишним цвітом розцвітають грибки.
Як можна захистити себе від інфекцій і хвороб, викликаних паразитами?
У першу чергу, так само, як і від інших хвороб, за допомогою профілактики. Сильна імунна система - найважливіша умова для того, щоб уникнути інвазії паразитів. Ми повинні створити в нашому організмі такі умови, щоб не залишити паразитам жодного шансу на виживання.
Паразити і черви не люблять "чистого" тіла. Особливо не люблять вони рослин, багатих мінералами та іншими поживними компонентами. Такі рослини можуть допомогти в нашій боротьбі з паразитами.
Одним з найсучасніших протипаразитних засобів широкого спектру дії є ParaProteX, до складу якого входять 10 видів лікарських рослин, які створюють потужний синергічний ефект.
Рангунський виноград (Quisqualis indica). Його насіння і листя застосовуються в терапевтичних цілях, у тому числі як антигельмінтозний засіб, особливо проти стрічкових глистів, а також у якості заспокійливого. Він може успішно застосовуватися проти болю в шлунку, діареї, застуди, шкірних паразитів і рикетсій, а також використовуватися в якості антивірусного засобу.
Насіння цитварного полину (Chenopodium anthelminti). Його головними компонентами є аскарідол і сафрол, відомі як масло насіння хеноподіума. Оскільки цитварний полин дуже ефективний проти гельмінтів, його часто застосовують для вигнання лумбрикоїдних (круглих) глистів, особливо у дітей. Його висока ефективність спрощує застосування, а низька токсичність робить його чудовим ліком.
Барбарис (Berberis vulgaris). Відповідно до сучасних медичних даних, своєю цілющею дією він в першу чергу зобов'язаний активному агенту берберину, який має виражену протиінфекційну дію. Це забезпечує його ефективність проти стафілококів, стрептококів, сальмонели, лямблій, амеб, кандид і багатьох інших збудників. Він надає підтримку імунній системі, а його протизапальні властивості мають ефективну дію навіть при лікуванні серйозних запалень.
Мирра (Balsamodendron myrrha). Використовувана частина - смола. Мирра була відома в стародавні часи як ароматична і лікувальна речовина. Мирра містить потужний біофлавоноідний комплекс, відомий під назвою силімарин, який захищає печінку від хімічних токсинів і сприяє поліпшенню її функції. Вона прискорює загоєння слизових оболонок, у тому числі ясен, горла, шлунка і кишківника.
Смола мирри знаходить різноманітне застосування: як антибіотик, антисептик, засіб проти халитозу, діареї, розлади шлунка, інфекцій, виразкової хвороби, паразитних і дріжджових інфекцій.
Гвоздика (Eugenia Cariophillata Thunb. Cariophillus aromaticus). Головний діючий фактор гвоздикової олії - ефірна олія під назвою евгенол (84-96%). Гвоздика розслаблює гладку мускулатуру травного тракту; гвоздична олія є сильним антиоксидантом з потужним впливом на кишкових паразитів, і на додаток до цього має широкий спектр антимікробних і антигрибкових (фунгіцидних) властивостей.
Пау д'Арко (Tabebuia impetginosa). Внутрішній шар кори табебуйі використовується як ліки. Лапахол, компонент Пау д'Арко, ефективний проти вірусних інфекцій, паразитів і раку всіх видів. Пау д'Арко містить кальцій, залізо, цинк та інші мінерали, а також вітаміни С, А та деякі вітаміни групи В. Цей склад визначає наступні його характеристики: підтримку імунітету, протизапальну, антибактеріальну, антіпаразитну, протималярійну, протигрибкову дію.
Чорний горіх (juglans nigra) часто застосовується як антисептичний, протигрибковий і розслабляючий засіб. Чорний волоський горіх у великій кількості містить органічний йод, марганець, магній, кремній, а також селен, калій, залізо, натрій, фосфор, хлор, вітаміни В2, В6, біофлавоноїди. Чорний волоський горіх очищує кров, підвищує опірність організму, ефективний проти Candida albicans і деяких інших грибів, глистів, збудника малярії та інших паразитів.
Олія волоського горіха (juglans regia). Шкаралупа і листя волоського горіха використовуються для лікування шлункових і кишкових дисфункцій. У волоських горіхах міститься велика кількість органічного йоду та вітаміну С, тому вони використовуються для лікування залізистих дисфункцій, зокрема, гіпофункції щитовидної залози.
Волоський горіх містить речовину юглан, яка має антипаразитарні властивості. Олія волоського горіха в складі препарату ParaProteX створює прекрасний синергічний ефект.
Екстракт насіння грейпфрута (Citrus paradisi). Це натуральний антивірус-ний, антибактериальний, фунгіцидний та антипаразитарний засіб, що на сьогодні достовірно встановлене. Лабораторні та клінічні дослідження підтвердили, що цей екстракт ефективний проти 800 різних вірусів і видів бактерій і близько 100 типів грибків, а також проти деяких видів паразитів.
Також дуже важливо, що екстракт насіння грейпфрута не впливає на дружню кишкову мікрофлору і стимулює імунну систему. Його дезінфікуючий ефект подібний біофлавоноїдам, і, що, мабуть, безпрецедентно - у бактерій не виникає резистентності до грейпфрутового екстракту так, як до більшості антибіотиків.
У деяких клініках США стало практикою додавання екстракту насіння грейпфрута до миючих засобів при дезинфекції постільної білизни і приміщень, а також використання його для обробки хірургічних інструментів. У Таїланді екстракт насіння грейпрута успішно використовується для дезінфекції питної води замість хлору.
Часник (Allium sativum). Кровоочисний, антибактеріальний, антиспастичний, стимулюючий ефекти часнику добре відомі. Встановлено, що часник ефективно протидіє розмноженню бактерій, захищає печінку від ліків і токсинів, вбиває паразитів, червів і грибки, захищає клітини від ушкодження вільними радикалами, а також допомагає травленню, покращує роботу печінки і підвищує вироблення жовчі. Тому часник незамінний для охорони здоров'я. Крім усього іншого, часник - прекрасний засіб для зміцнення імунітету.
|