Від чого залежить наше здоров'я?

Від чого залежить наше здоров'я? Щоб відповісти на це питання, подивимося на статистику ВООЗ причин захворювань:
- вплив навколишнього середовища (екологія) - 19,9%. Цей відсоток може варіюватися по регіонах. Найбільш забруднені зони в Україні - Донбас і Луганська область;
- спосіб життя - 51%;
- якість медичного обслуговування - 8,5%;
- спадковість - 20,4%.
Як бачимо, найбільший відсоток захворювань викликаний двома причинами - екологією та способом життя (в сумі більше 70%!).
З екологією тут все більш-менш ясно, хоча в смутні роки, коли наша промисловість зменшила оберти, екологічна обстановка дещо покращилася - все-таки ресурси природи для самовідновлення воістину не обмежені! Хоча не треба забувати і про те, що накопичені запаси отрутохімікатів і інших потенційно небезпечних речовин продовжують отруювати природне середовище і в наші дні, і будуть робити це ще протягом доступних для огляду десятиліть.
Ну а наш спосіб життя, з чого він складається? Це:
- умови проживання;
- умови праці;
- умови відпочинку;
- харчування;
- шкідливі звички.
Умови проживання, праці та відпочинку створюють наше приватне екологічне оточення, яке часто негативно впливає на наше здоров'я. У наших власних оселях перше джерело забруднення - це кухня, і найбільшій небезпеці піддаються, зрозуміло, жінки.
При погано обладнаній вентиляції продукти неповного згоряння жирів і газу наповнюють повітря вільними кисневими радикалами. Також негативно впливають на здоров'я заміна дерев'яних віконних рам пластмасовими і використання синтетичних килимових покриттів.
Харчування і різні шкідливі звички без великої натяжки можна вважати найпоширенішими причинами погіршення здоров'я. Свого часу Гіппократ сказав: "Нехай ваша їжа буде вам ліками". Деякі сучасні лікарі (які вважають себе прогресивними, от штука-то!) кажуть: "Їжа повинна приносити задоволення, тоді від неї буде користь". У наявності подвійне сальто: спочатку ставлять нас з ніг на голову, а потім стверджують, що такий стан для людини є найбільш природним. Прикмета століття: надягати шкарпетки через вуха.
Мабуть, найбільший збиток здоров'ю завдає практика очищення або рафінування продуктів харчування. Частка нашого раціону, яка припадає на рафіновані продукти, як ніколи, висока і постійно зростає. У процесі рафінування з продуктів видаляється багато вітамінів, мінералів, поживних речовин, а також клітковина, необхідна для нормального перетравлення їжі.
Як приклад можна привести рафінований цукор, при перетравлюванні якого виснажуються запаси багатьох поживних речовин в організмі (особливо хрому) і виникає загроза гіпоглікемії. Впритул за цукром в ряду продуктів, що загрожують здоров'ю, стоїть борошно. Процес помелу видаляє з нього 70-80% найважливіших поживних речовин, а подальша переробка в макарони, випічку та інші вироби довершує процес. Широке використання виробів з картоплі також збіднює організм, крім того, призводить до виснаження і загибелі кишкової мікрофлори.
Про шкідливі звички, само собою, теж багато говорити не треба. Хоча що до них відносити? Що куріння і випивка шкідливі, хто заперечить? А повсюдне поширення газованих напоїв (я маю на увазі не газовану мінералку, а "Пепсі", "Фанту", "Спрайт" і їм подібні осолоджені напої)? Адже не випадково в якомусь недавньому році компанії "Пепсі-Кола" присудили міжнародну "Шнобелівську премію" за розробку способу перетворення природної води в непридатний для пиття напій.
Сучасна концепція здоров'я людини базується на системному підході. Це означає, що проблеми здоров'я треба вирішувати не тоді, коли здоров'я вже немає, а заздалегідь, тобто свідомо перейти на здоровий спосіб життя вже тепер. Академік Норбеков пише: "А зуби хіба просто так болять? Для того, щоб зуб захворів, потрібно його мінімум років п'ять доводити до кондиції, поки карієс докладно не роз'їсть".
Системний підхід до повноцінного харчування містить такі основні етапи:
- періодичне очищення організму;
- антиоксидантний захист на клітинному рівні;
- насичення вітамінами і мінералами.
Навіщо потрібне очищення організму?
Необхідність очищення організму випливає з факту, по-перше, занадто малого вживання грубої рослинної їжі, яка є природним очищувачем кишкового тракту, а по-друге, переважно хаотичним харчуванням більшості людей, яке призводить до неповного перетравлення їжі. Сюди треба додати забрудненість продуктів нітратами, гормонами, антибіотиками, а також сучасні способи промислової обробки продуктів, які роблять їх джерелом канцерогенних речовин. Наприклад - маргарин, копчені ковбаси, смажені у фритюрі пиріжки, попкорн і т.п.
Токсини накопичуються не тільки в порожнечах організму, таких як кишечник, але і у внутрішніх органах, тканинах, клітинах і міжклітинних проміжках. Тому і санація організму повинна бути комплексною, і найкращим способом для цього є використання цільових БАД, призначених для системного очищення організму.
Використання БАД для лікування хвороб у наш час відносять до "альтернативної медицини". Такий ото знайдено офіційний компроміс для інтерпретації явища, яке ігнорувати вже не можна, а й визнавати ой як не хочеться. Медичні авторитети кажуть: "Споживач повинен знати, що БАД - це не ліки, лікувати ними нічого не можна, але в той же час ми повинні розуміти, що і без них неможливо - як неможливо без їжі, без повітря."
Це формулювання в даний час всіх влаштовує: лікарі по всій науці відмовляються від "невиліковних хворих" і не несуть за це ніякої відповідальності, цілителі і натуропати повертають багатьох з цих "списаних" лікарями людей до життя, і всі задоволені.
У той же час потрібно пам'ятати, що ще 200 років тому вся медицина користувалася тільки ліками, отриманими з натуральних джерел - рослин і тварин, - тобто БАДами, не знала про фармацевтику і успішно лікувала всі відомі в той час хвороби. По суті, вся фармація була народжена розвитком цивілізації для того, щоб лікувати хвороби, створені тією ж цивілізацією, але от для очищення організму від токсинів і шлаків, яке є однією з найважливіших передумов успішного лікування, нічого світова фармацевтика на сьогоднішній день не пропонує.
Між іншим, геніальний вчений Лайнус Полінг, єдиний в 20-м столітті двічі лауреат Нобелівської премії, прямо заявляв, що майбутнє належить ортомолекулярній медицині - медицині, яка не має справи з речовинами, яких не повинно бути в здоровому організмі. Так що, ймовірно, майбутнє покаже справедливість пророчого вислову Гіппократа: "Так хай буде їжа твоїми ліками".
Тому давайте розглянемо, звідки з'являються хвороби в нашому організмі, і що ми повинні робити для того, щоб усунути причини вже виниклих захворювань і не допустити виникнення нових.
Отже, звичайний раціон сучасної людини містить мінімум рослинної клітковини і недостатню кількість природних ферментів, а крім того, перевантажений вуглеводами. Вплив усіх цих факторів у шлунку, замість нормального процесу травлення, викликає бродильні процеси, і харчова маса починає гнити і розкладатися.
Нові порції їжі змішуються з цими залишками, і бродильні процеси тривають, а шлунок перетворюється на помийну яму. Його поверхневі шари розм'якшуються, тоншають, відбувається закупорка залоз, і стінки шлунка запалюються. Запалення слизових оболонок шлунка призводить до гастритів, а в подальшому і до виразок.
У дванадцятипалій кишці ці процеси тривають, а потім напівпереварена, шумуюча та гниюча маса надходить в тонкий кишечник, що поступово виводить його з ладу. У кінцевому рахунку неперетравлені продукти забивають товстий кишечник, отруюють і руйнують весь організм. У товстому кишечнику є густа мережа кровоносних судин, які забезпечують всмоктування поживних речовин. Гниття і розкладання їжі призводить до утворення на його стінках спочатку плівки - "калового накипу", а потім з часом - калових каменів.
Товстий кишечник розбухає, через його тоненьку стінку в черевну порожнину вільно проникають отрути і токсини, отруюючи всі органи - шлунок, печінку, жовчний міхур, нирки, підшлункову залозу та інші. У 30-річному віці людина може носити в собі 10-12 кг калових каменів. Ніяка нормальна робота внутрішніх органів в такому стані неможлива.
Перетискання і застій крові в товстих кишках призводить до виникнення гемороїв, варикозів та тромбофлебітів, утворення каменів у різних органах. Тривала дія отрут і токсинів призводить до утворення звалища канцерогенів, а це викликає у жінок утворення фибром, міом, фіброміом, кіст, мастопатії. У чоловіків складом канцерогенів стає передміхурова залоза, що призводить до простатиту і аденоми простати. До цього повільного отруєння звикають з дитинства. І все буває байдуже, поки хвороби не притиснуть до стінки.
Перший заслін на шляху отрут і токсинів - це печінка і нирки. Однак у міру отруєння шлаками вони втрачають здатність очищати кров. Тоді отрути і токсини починають атакувати інші системи організму, починаючи з системи кровопостачання. Виникають серцево-судинні захворювання та хвороби кровоносної системи.
Кров розносить отрути і токсини по всьому організму і відкладає їх у суглобах та інших частинах організму. Починається розвиток артритів, ревматизму, поліартритів, радикулітів, хондрозів.
Коли токсини і шлаки переповнюють організм, він намагається їх скинути через органи, які мають вихід назовні. Один із шляхів виведення - це носоглотка. У цьому причина всіх наших відхаркувань і сякань. Якщо цей канал перевантажується, підключаються додаткові - гайморові пазухи, слухові проходи, піхва у жінок (білі, ерозії та інші виділення). І, зрештою, якщо й цього виявляється недостатньо, шлаки виводяться через легені і шкіру.
З'являються погані запахи, висип, вугрі, прищі, алергії, різні екземи та інші захворювання. Люди використовують різні креми та мазі, щоб вирішити ці проблеми. Однак справжня причина, яка укладена всередині організму, вислизає від їхньої уваги.
Ми щодня чистимо зуби, умиваємося, але ми забруднені в першу чергу зсередини. І це забруднення організму з кожним роком все більше зростає. Внутрішнє зашлакування організму у людей - це хвороба номер один всього людства.
Навіть з такої загальної інформації будь-якому повинно бути ясно, що треба б періодично звільнятися від надлишку шлаків, токсинів, радіонуклідів та важких металів, якщо вже ми не в змозі уникнути їх накопичення в організмі. Ясно, та не всім. Адже навіть Микола Михайлович Амосов у своїх "Роздумах про здоров'я" писав, що в організмі людини ніяких особливо шкідливих речовин не утворюється. Але Амосов був хірургом, цією темою впритул не цікавився, так як сам вів здоровий спосіб життя і харчувався по-спартанському. Інакше, ймовірно, він би знав про роботи доктора Рекевега.
Ще Ісус Христос починав лікування хронічних хворих з очищення організму. Ось як оповідає про це "Євангеліє від Есеїв":
"Отже, знайдіть великого гарбуза, стебло якої дорівнює по довжині росту людини. Вийміть все, що у нього всередині, щоб став він порожнистим, і наповніть його водою з річки, яку нагріло сонце. Повісьте його на гілку дерева і станьте на коліна перед ангелом води, і дозвольте увійти стеблу гарбуза в ваш задній прохід, щоб вода могла проникнути у ваш кишечник. І залишайтеся потім колінами на землі перед ангелом води і моліться живому Богу, щоб простив він вам всі ваші минулі гріхи, і моліться ангелу води, щоб звільнив він ваше тіло від усього нечистого і хворобливого.
Потім дозвольте воді вийти з вашого тіла, щоб могла вона понести з собою все нечисте і смердюче, що належить Сатані. І ви побачите своїми очима і почуєте власним носом всю нечисть та гидоту, що опоганює храм вашого тіла, і всі гріхи, що жили у вашому тілі, що заподіювали вам всілякі страждання. Істинно кажу вам, хрещення водою позбавляє вас від всього цього. Повторюйте своє хрещення водою кожен день свого поста до тих пір, поки ви не побачите, що вода, яка виходить з вас, не стала чистою, подібно піні річковий".
Зрозуміло, що в біблійні часи, коли не чули ні про нітрати, ні про радіонукліди, ні про канцерогени, такої "колінатерапії" було більш ніж достатньо. На жаль, звільнити від шлаків всі тканини, клітини і міжклітинні проміжки промиванням одних тільки порожнин нашого організму навряд чи можливо. Тому й кажуть сучасні натуропати, що найкращим способом комплексного очищення організму є рослинні клінзери і детоксиканти, які роблять можливою органну, тканинну і клітинну чистку на семи послідовних рівнях.
http://www.bad.if.ua/
|
Тест ризику остеопорозу

Можна ефективно запобігти розвитку остеопорозу, вчасно змінивши спосіб життя та правильно харчуючись.